Пропонуємо навчання у магістратурі за спеціальністю "Державне управління в сфeрі освіти"

Кафедра політології та державного управління пропонує навчання в магістратурі: Галузь знань 1501 - державне управління; Спеціальність 8.15010005 - державне управління в сфері освіти; Кваліфікація - Магістр державного управління (у сфері освіти). Форма навчання: денна, термін навчання: 1 рік на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "Спеціаліст", "Бакалавр", "Магістр". Вступні іспити: іноземна мова та фахове випробування. Довідки за телефоном: (044)486-30-78.

 

ВИПУСКНИКИ МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ:

 

 • начальником (завідувачем) підрозділу, самостійного відділу, відділу (у складі управління, центральні органи державної влади), підвідділу;
 • керівником головного управління (у справах сім’ї та молоді);
 • головним фахівцем, завідувачем, начальником відділу (місцеві органи державної влади);
 • керуючим справами виконавчих апаратів обласних та міської рад, керівниками управлінь і відділів виконавчого апарату обласних, міських рад та секретаріату міських рад;
 • заступниками міських голів;
 • консультантом (в апараті органів державної влади, виконкому), інструктором, секретарем, фахівцем колегії, комітету;
 • директором (ректором, начальником) вищого навчального закладу (технікуму, коледжу, інституту, академії, університету і т. ін.), професійного навчально-виховного закладу (училища), кабінету (методичного, навчально-методичного), дошкільного навчального закладу, курсів підвищення кваліфікації, навчально-виховного закладу (школи, гімназії, інтернату), навчального центру, позашкільного закладу, центру професійної орієнтації молоді;
 • заступником директора з відповідних напрямків;
 • деканом, завідувачем кафедри, курсів, лабораторії (освіти), позашкільного закладу;
 • викладачем, вченим секретарем ВНЗ;
 • державним інспектором ВНЗ, середніх спеціальних та професійно-технічних закладів, шкіл, інспектором-методистом;
 • начальником відділу Державного центру соціальних служб для молоді;
 • директором центру підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ та організацій.
 • вищою посадовою особою громадської організації (у галузі культури, освіти, благодійності, прав людини).Фахівець також може займати посади, що віднесено у відповідності до Закону України „Про державну службу” до 3 категорії державних службовців.

Завантажити інформаційний буклет абітурієнту (про спеціальність)

 

 

Для кожного з наших магістрів – незабутні студентські роки! Ми відкриваємо для Вас всі горизонти професійного зростання!

 

Навчання проводиться з урахуванням специфіки роботи державного службовця. У разі набору групи студентів тільки з державних службовців заняття буде проводитись у вечірній формі навчання (з 18:30 до 21:20) або за індивідуальним графіком навчання, який передбачає встановлення часу відвідування аудиторних занять згідно з окремим графіком, складеним між викладачем та студентом.

 

 До послуг студентів Інституту: мультимедійні аудиторії, сучасний комп’ютерний клас із виходом у мережі Інтернет та Інтранет, просторий читальний зал та електронні бібліотечні фонди. При потребі студентам надається гуртожиток.

 

 

 

Дирекція Інституту політології та права 

 

м. Київ, вул. Тургенєвська 8/14 (гуманітарний корпус
НПУ ім. М.П.Драгоманова),

 

тел. (044) 486-97-67.

 

 

 

Кафедра політології та державного управління: ауд. 3-10,

 

тел. (044) 486-30-78

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Сайт: http://kpdu.npu.edu.ua

 

   Управління в освіті є яскравим прикладом суті та значення управлінської діяльності в нашому суспільстві. Тисячі політиків і управлінців щодня сумлінно обмірковують і розробляють засади освітньої політики, яка забезпечує результативне функціонування системи навчальних закладів. Освітній керівний апарат є одним з найбільших серед державних і приватних установ. Кілька сотень тисяч вчителів, тисячі викладачів, мільйони учнів та студентів працюють щодня в державних і приватних освітніх установах України. Сотні відділів освіти, десятки управлінь освіти, міністерство освіти і науки, аналізуючи та розробляючи політичний курс, спрямовують скоординовану діяльність вітчизняної освітньої організації.

Освітні заклади є складними соціальними винаходами, продуктом яких є люди. Це створює специфічні проблеми для організації та управління освітою – складним поєднанням людських та матеріальних ресурсів. Через мову процесу прийняття рішень найкраще можна зрозуміти всі функції освітнього керівника – управління та процеси, центральні в керуванні освітніми організаціями (лідерство, мотивація, комунікація, керування конфліктами, проблемними ситуаціями, проведення змін, технології управлінської діяльності).

Минулі досягнення та майбутні успіхи в освіті залежали і залежатимуть від якості освітнього керівництва та лідерства, в тому числі, на рівні конкретного навчального закладу. Злагодженій системі управління освітою на всіх рівнях – від інспектора до завідувача кафедри – належить головна роль у процесі організації здобуття якісної освіти. Управління – це, передусім, співпраця з іншими людьми для ефективного та оперативного досягнення організаційних цілей. Це приваблива та престижна професія, що передбачає реалізацію мети та виконання основних завдань, на які спрямована реалізація державної політики у сфері освіти, через конкретизацію концептуальних ідей та поглядів щодо актуального розвитку освіти.

Оскільки у ХХІ ст. навчальні заклади живуть за законами майбутнього, зазнає якісних функціональних змін роль управлінця навчального закладу, який стає освітнім лідером, що вміло оперує надсучасними стратегіями планування та прийняття рішень, антистресовим менеджером, мотиватором персоналу, керівником, готовим трансформувати свій навчальний заклад у спільноту, відкриту для реалізації освітніх змін. На сьогодні, в умовах модернізації системи вищої освіти, спеціальність державного службовця в сфері освіти є особливо витребувана вимогами часу.

 Кафедра політології та державного управління має славну історію та велику кількість науково-професійних здобутків. Головним завданням, що стоїть перед професорсько-викладацьким складом кафедри, є підготовка компетентних спеціалістів у галузі державного управління у сфері освіти відповідно до потреб сучасного суспільства через забезпечення якості та інноваційно-технологічного характеру навчально-виховного процесу.

Професорсько-викладацький склад кафедри – справжні професіонали своє справи, доктори та кандидати наук – постійно працює над науково-методичним забезпеченням фахових управлінських та освітніх дисциплін.

Ми готуємо фахівця європейського рівня, що буде здатним зробити стрімку кар’єру в освітній галузі. Тому навчально-виховний процес в Інституті побудовано відповідно до світових стандартів професійної підготовки та зорієнтовано на створення всіх умов для особистісного розвитку кожного студента. За допомогою нетрадиційної методології, розробленої викладачами кафедри, Ви опануєте найновіші західні навчальні спецкурси управлінської науки. До послуг наших студентів – справжній навчальний мегаполіс – мультимедійні аудиторії, бібліотека, де можна безкоштовно користуватися послугами wi-fi, базами проекту «Електронна педагогіка».

Кафедра політології та державного управління у ході організації навчально-виховного процесу вибудувала систему тісного співробітництва з Національною академією державного управління при Президентові України, державними органами влади, громадськими організаціями, авторитетними науковими установами, де студенти мають змогу проходити управлінську практику, залучатися до організації наукових заходів, апробації нових технології адміністративної діяльності в освіті. Кожному з наших студентів ми намагаємось допомогти у подальшому  працевлаштуванні і особистісному розвитку після закінчення навчання.

 

 

 

 

 

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ